Про нас

Компанія ГалРай входить до “Спілки Автоматизаторів Бізнесу”
http://www.unionba.com.ua .

Наші співробітники відповідально підходять до виконання кожного проекту та гарантують індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Виходячи з Ваших вимог, потреб та можливостей, ми розробимо оригінальні програмні та апаратні рішення при оптимальній ціновій політиці. Ta забезпечимо єдине рішення всіх питань від постановки задачі до впровадження систем автоматизації “під ключ” з подальшим супроводом.

Ми постійно підтримуємо високий рівень кваліфікації та надамо Вам якісну, професійну та комплексну підтримку. Вам не потрібно буде затрачати час і сили у пошуках необхідної консультації, поради, устаткування, програмного забезпечення чи сервісного обслуговування.

Система програм  являє собою платформу і прикладні рішення, призначені для автоматизації обліку і управління підприємством. Платформа Програмної продукції» – це база для створення спеціалізованих рішень – конфігурацій, розроблених на основі платформи і враховують специфіку користувачів, потреб підприємства. Такий підхід дозволяє компаніям різних масштабів і галузей автоматизувати свої бізнес-процеси за допомогою однієї системи.